Strona główna

Skontaktuj się z nami

Wawer House Salon Krispol – Częstochowa

ul. Katowicka 79 (obok salonu Citroen, Mazda)
42-263 Wrzosowa – Częstochowa
tel. 881 038 256
tel. 34 373 52 03
https://www.facebook.com/salonkrispol
wawer@wawerhouse.pl

Wawer House Salon Krispol – Sosnowiec, Śląsk

ul Małobądzka 4A
41-200 Sosnowiec
tel. 539 658 233
tel. 327 570 999
https://www.facebook.com/salonkrispol
wawer@wawerhouse.pl

Przeglądów okresowych wszystkich produktów z linii HOME oraz produktów przemysłowych KRISPOL dokonują tylko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy. Dbamy o ciągły rozwój naszych grup montażowych. Wszyscy nasi montażyści posiadają udokumentowane uprawnienia w zakresie montażu i serwisu oferowanych w WAWERHOUSE grup produktowych. Dajemy gwarancję niezawodności produktów i profesjonalnej obsługi serwisowej oraz montażowej na najwyższym poziomie.

„5 LAT GWARANCJI”Wszystkie produkty KRISPOL z linii HOME, czyli bramy segmentowe garażowe, bramy rolowane, rolety zewnętrzne, okna PVC i drzwi, przy regularnym serwisowaniu, objęte są 5-letnim systemem gwarancyjnym. Jest to praktyczne rozwiązanie, które zapewnia poczucie bezpieczeństwa na lata. Jako firma WAWERHOUSE realizujemy wszystkie postanowienia gwarancyjne producentów oraz świadczymy serwis pogwarancyjny.

Pełna ekspozycja oferowanych produktów i usług daje gwarancję sprawnego wyboru i zapoznania się z zaawansowanymi technologiami jeszcze przed zakupem. Decyzję na temat zakupu podejmiecie Państwo po fizycznym i praktycznym zaprezentowaniu większości oferowanych produktów.  Brama garażowa na ekspozycji oraz zaawansowane drzwi typu HST to rzadkość na naszym lokalnym rynku. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów jesteśmy przygotowani do obsługi najbardziej wymagających klientów.

Wawerhouse - salon krispol w Częstochowie i Sosnowcu oferuje przede wszystkim niezawodne okna, bramy, drzwi oraz rolety zewnętrzne.

 

 

 

Firma WawerHouse to zespół profesjonalistów oferujemy okna, bramy garażowe, bramy przemysłowe, rolety,żaluzje fasadowe, aluminium,markizy, drzwi zaopatrujemy kompleksowo, jako nie liczni na rynku gwarantujemy jednolitą kolorystykę stolarki. …. to zespół specjalistów mający wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta indywidualnego i instytucjonalnego. Dysponujemy swoimi ekipami montażowymi oraz bogatym zapleczem technicznym. Zapraszamy klientów do naszych biur handlowych w celu prezentacji produktów. Cenimy zadowolenie i wygodę klienta dlatego w jednym miejscu oferujemy produkty i usługi .
Oferujemy bezpłatną wycenę oraz doradztwo na budowie.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż i dystrybucja okien z PCV i aluminium oraz bram garażowych. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, dzięki ofercie rolet zewnętrznych, drzwi i parapetów.

GWARANTUJEMY:

– profesjonalne podejście
– promocje oraz atrakcyjne ceny
– krótkie terminy realizacji
– profesjonalny montaż
– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
– najlepsze marki w Częstochowie, Sosnowcu, Katowicach

Salon Krispol w Częstochowie

Naszym głównym partnerem jest firma KRSIPOL – uznany w całej Europie producent stolarki otworowej – KRISPOL to przede wszystkim dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie stolarki otworowej

„JAK TO DZIAŁA? – ZAPOZNAJ SIĘ Z FUNKCJAMI OFERTY WAWER HOUSE”

WAWER HOUSE - SALON KRISPOL CZĘSTOCHOWA - BRAMY OKNA ROLETY DRZWI

Okna Częstochowa okna Sosnowiec

WYŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE

wawer@wawerhouse.pl

Bramy garażowe (segmentowe, rolowane, uchylne, rozwierne)
Rolety zewnętrzne (elewacyjne, do zabudowy, zakładane na okno)
Okna PCV i PVC
Stolarka aluminiowa
Drzwi zewnetrzne PCV i aluminiowe
– Markizy tarasowe i balkonowe
– Osłony zewnętrzne
Pergole aluminiowe
– Automatyka do bram, rolet i markiz
– Bramy przemysłowe (segmentowe, rolowane)
– Kraty rolowane,
– Bramy szybkobieżne,
– Doki i rampy przeładunkowe,
– Szlabany

WAWER HOUSE - SALON KRISPOL CZĘSTOCHOWA - BRAMY OKNA ROLETY DRZWI

WAWER HOUSE - SALON KRISPOL SOSNOWIEC, ŚLĄSK - BRAMY OKNA ROLETY DRZWI

Profesjonalne rozwiązania do domu w zakresie stolarki otworowej. Bramy garażowe KRISPOL, Okna PVC, Rolety zewnętrzne, Żaluzje fasadowe, Bramy przemysłowe, Drzwi dostępne w Częstochowie, Sosnowcu, Śląsku. Montaż szczelny, stolarka energooszczędna. Nasze okna, bramy garażowe, drzwi zewnętrzne spełniają kryteria dopłaty w programie Czyste Powietrze.