Stolarka z dopłatą

KRISPOL
dołącza do projektu Związku Polskie Okna i Drzwi zachęcając do wymiany stolarki na energooszczędną 👍
Mieszkasz w budynku, gdzie okna, drzwi lub bramy wymagają wymiany? 🏚 Pomyśl o swoim komforcie ☺, portfelu 💸 oraz środowisku 🌍 i zaplanuj remont już dziś! 💪
Przeczytaj więcej o projekcie 👉 bit.ly/WymienStolarkezKRISPOL 
Zapraszamy po stolarkę do naszych salonów w Częstochowie oraz Sosnowcu. Okna, bramy, drzwi, żaluzje, pergole wszystkie produkty do wypróbowania w naszych salonach firmowych WawerHouse

Markiza tarasowa

Efekt finalny po zamontowaniu #markizytarasowej, zastosowanie markizy powoduje zacienienie powierzchni tarasu oraz ochronę przed drobnym deszczem. 

markiza

 

 

 

Konstrukcja #markizy wykonana z aluminium odpornego na czynniki atmosferyczne, zastosowana tkanina jest odporna na zabrudzenia tłuszczem, ziemią, nie chłoną wody czy innych płynów. Są także odporne na działanie pleśni i grzybów.
Zapraszamy do naszych salonów #wawerhouse w Sosnowcu oraz Częstochowie
#markizyczęstochowa
#markizysosnowiec
#markizyśląsk
www.wawerhouse.pl

Promocja bez VAT!!!

Szukasz energooszczędnych, funkcjonalnych i bezpiecznych okien? Wybierz FEN 82:
Głębokość profilu 82 mm,
6-komorowy system profili (specjalnie zaprojektowany kształt wzmocnienia tworzy dodatkową, komorę w ościeżnicy),
Niski współczynnik przenikania ciepła do U=0,75 [W/m2K],
Przemyślany system 3 uszczelek,
Nowoczesny design – możliwość uzyskania spójnej kolorystyki całego kompletu stolarki (okna, brama, drzwi, osłony) – kilkadziesiąt dekorów i możliwość dwustronnego okleinowania,
7 lat gwarancji (przy regularnym wykonywaniu przeglądów serwisowych).
HIT ANTRACYTOWY RDZEŃ W STANDARDZIE

Bramy garażowe segmentowe

Wybór bramy garażowej to kolejne wyzwanie przed jakim stoi inwestor, dlatego dobór odpowiedniej bramy segmentowej powinien być przemyślany oraz dostosowany do indywidualnych potrzeb.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy garażowe dostosowane do indywidualnych oczekiwań oraz zapewniające doskonałą izolację termiczną związaną z codzienną eksploatacją pomieszczenia.

Dzięki różnym wariantom wykończenia oraz szerokiej ofercie oklein jaką posiadamy, jesteśmy wstanie dopasować wygląd bramy do Państwa oczekiwań oraz charakteru budynku.
W naszych salonach w Częstochowie(Wrzosowa) oraz w Sosnowcu, można przetestować przed zakupem bramę garażową segmentową.
Bez względu na to jak dobrze brama wygląda z zewnątrz, nie należy zapominać o tym, że powinna być przede wszystkim solidnie wykonana, aby służyła nam na długie lata użytkowania.  Nasze bramy wyróżniają się 5-letnią gwarancją producenta.

Wybór dobrej, funkcjonalnej bramy to trudne zadanie, dlatego oferujemy fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę w Naszym salonie firmowym, gdzie wykwalifikowani pracownicy pomogą wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązania.
Zapewniamy obsługę klientów z województw śląskiego, małopolskiego, opolskiego 

Bramy przemysłowe

10 powodów, by zaufać bramie przemysłowej KRISPOL:
– Spersonalizowana na potrzeby Twojego biznesu – nasze bramy tworzymy na wymiar.
– Zapewniamy fachowe doradztwo, pomoc w doborze produktu dostosowanego do Twojego przedsiębiorstwa czy inwestycji.
– Innowacyjne rozwiązania.
– Bogata oferta kolorystyczna.
– Dwanaście systemów prowadzeń – optymalizacja przestrzeni w Twoim obiekcie.
– Funkcjonalne dodatki i automatyka od renomowanych producentów zapewniające trwałość
i niezawodność.
– Gwarancja na produkty z oferty przemysłowej.
– Zapraszamy po bramy przemysłowe do naszych biur w Częstochowie oraz Sosnowcu 
– Zapewniamy obsługę inwestycji dla klientów z terenu województwa śląskiego, łódzkiego, opolskiego 

Jakie Drzwi do domu:

Drzwi zewnętrzne do domu 

Kiedy stajemy przed wyborem drzwi zewnętrznych, musimy zwrócić uwagę na istotne elementy przy ich wyborze. Stanowią one zazwyczaj wizytówkę Twojego domu, więc ich wygląd ma z pewnością duże znaczenie.
Powinieneś jednak pamiętać, że co najmniej tak samo istotna, jak wykończenie stolarki drzwiowej, jest jej konstrukcja, która musi wyróżniać się najwyższymi parametrami izolacyjnymi.

Dlatego w naszej ofercie posiadamy drzwi najwyższej jakości połączone z wysoką estetyką materiałów i wyjątkowym wzornictwem, które zostały stworzone, aby spełnić wszystkie Państwa wymagania. Drzwi można przetestować w naszych biurach w Sosnowcu oraz Częstochowie(Wrzosowa). Montujemy drzwi w województwie śląskim, łódzkim, opolskim
Wybór dobrych, funkcjonalnych drzwi zewnętrznych to trudne zadanie, dlatego oferujemy fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę w Naszym salonie firmowym, gdzie wykwalifikowani pracownicy pomogą wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązania.

Profesjonalne rozwiązania do domu w zakresie stolarki otworowej. Bramy garażowe KRISPOL, Okna PVC, Rolety zewnętrzne, Żaluzje fasadowe, Bramy przemysłowe, Drzwi dostępne w Częstochowie, Sosnowcu, Śląsku. Montaż szczelny, stolarka energooszczędna. Nasze okna, bramy garażowe, drzwi zewnętrzne spełniają kryteria dopłaty w programie Czyste Powietrze.